Skip to main content

Mira Havacılık Robinson R44 Raven II Tipi Helikopter Satışını Başarıyla Gerçekleştirdi.

Dünyanın önde gelen sivil helikopter üreticilerinden biri olan Robinson Helicopter Company’nin yolcu taşıma ve turistik gezinin yanı sıra polis, gözetleme, ambulans görevleri gibi geniş bir yelpazede çok amaçlı kullanılabilen R44 Raven II tipi helikopter satışı 06.09.2021 tarihinde Mira Havacılık aracılığıyla yapıldı. Taraflar arasında yapılan anlaşmada; pazarlama ve sözleşme dokümanlarının hazırlanması, ilgili müşterilere helikopterin fiziki olarak gösterilmesinden, teslim uçuşu ve sivil havacılık ile gümrük işlemlerinin tamamlanması da dahil olmak üzere her ayrıntı, Mira’nın deneyimli ekibi sayesinde vaktinde ve kusursuz bir şekilde tamamladı.

Kurulduğu 2015 yılından bu yana 30’dan fazla uçak satışı ve 5000 saatin üzerinde özel uçuş gerçekleştiren Mira, sektörün öncü broker şirketlerinden biri haline gelmiştir. Özel uçak ve helikopterlerin işletme, bakım, satış ve yönetiminde nitelikli ekibi sayesinde uçak satış ve kiralama konusunda bir dünya markası olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Özel bir jet satın almak, mevcut uçağınızı satmak, veya bir özel uçuş ihtiyacını karşılamak için Mira ile tanışmaya ne dersiniz?