Skip to main content

Sorular ve Cevaplar

Güncellenme Tarihi: 18 Şubat 2022

Mira Havacılık Kurumsal sayfalara hoş geldiniz. Bu web sitesi size Mira Havacılık Ankara, Türkiye (“MIRA veya Mira”) tarafından sunulmuştur.

Kullanıcı menüdelerinden erişebileceğiniz Sorular ve Cevaplar, Kullanım Koşulları ve Şartlar, Ek Kullanım Koşulları (Sınırlılıklar), Çerezler, Gizlilik Politikası, Telif Hakkı Politikası, Veri İşleme Ek Bilgilendirme, Güvenlik Önlemleri ve Mesafeli Satış Sözleşmesi gibi sayfalarda belirtilen şartlar ve hükümler siz değerli ziyaretçilerin (“ziyaretçi, kullanıcı, müşteri”) bu web sitesini kullanımınız ve erişiminizi düzenlemek için hazırlanmıştır.

Mira Havacılık bünyesindeki tüm web sayfaları, uygulamalar ve bağlı fonksiyonları; bu politikaları, hükümleri ve sözleşmeleri kabul ederek kullanabilirsiniz. Kişisel verilerinizin nasıl işlendiğine ve korunduğu hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize [email protected] mail adresinden ulaşın.

Sorular ve Cevapları inceleyin
MIRA KURUMSAL

Sorular ve Cevaplar

Özel uçak satın almak istiyorum, nereden başlamalıyım?

Uçuş aracı satın almak için atılması gereken ilk adım; ihtiyaçlarınız belirlenmesi, market araştırması ve bulunan opsiyonların değerlendirilmesi olarak listelenebilir.

Havacılık mühendislerinden oluşan Mira Havacılık uzmanları, endüstride kanıtlanmış veri tabanı araçlarını ve pazar analizlerini kullanarak size en doğru uçakları listeler. Pazarlığı yürütülmesi ve uçağın fiziki incelemesi, test uçuşu ve sözleşme süreçleri dahil tüm aşamalar hakkında detaylı bilgi için lütfen İletişim sayfalarımızdan bize ulaşın.

Uçağımı satmak istiyorum, nereden başlamalıyım?

Uçuş aracınızın satışı için atılması gereken ilk adım; değerleme başlığı ve benzer başlıklarda yürütülecek bir ön çalışmadır.

Havacılık mühendislerinden oluşan Mira Havacılık uzmanları, endüstride kanıtlanmış veri tabanı araçlarını ve muhteşem pazar analizlerini kullanarak uçağınızın değeri hakkında bağımsız ve doğru bir görüş sağlar.

Mira Havacılık uzmanlarına ulaşmak için lütfen İletişim sayfalarımızdan bize ulaşın.

Aktif sattığınız bir uçak var mı?

Mira Aircraft Sales ekibi satışta olan uçaklarını Uçak Helikopter Satış sayfasında listelemektedir. Listelenen uçaklar dışında tüm uçaklara göz atmak isterseniz Mira Aviation Aircraft Veri Tabanı sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Uçak Helikopter Satış veya Aircraft Veri Tabanı sayfamızda bulamadığınız bir uçuş aracı olursa lütfen bize İletişim sayfamız aracılığı ile bildirin.

Mira Havacılık kimdir, ekibiniz kimlerden oluşmaktadır?

20 yılı aşkın sektör tecrübesiyle 2015 yılından itibaren faaliyet gösteren Mira Havacılık; Özel Uçak Kiralama, Grup Charter, Hava Ambulans, Hava Aracı Satış ve Yönetimi alanlarında hizmet vermek amacıyla kuruldu.

En değerli varlığının güven olduğu inancıyla; müşteri odaklı, şeffaf ve çok yönlü bir hizmet vermeyi ilke edinen şirket, küresel iş birliği ağı ve ortak girişimleri sayesinde profesyonel bir hizmet sağlayıcı olarak itibar geliştirdi.

Bugün, gerçekleştirdiği 40’dan fazla uçak satışı ve 8.000 saatin üzerinde özel uçuş ile hizmet ve konfor konusundaki standartları yükselten Mira Havacılık, sektörün öncü broker şirketlerinden biri haline geldi.

Mira Ekibi hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Başa Geri Dön