Skip to main content

Dünyanın önce gelen sivil helikopter üreticilerinden biri olan Bell’in yolcu taşıma ve turistik gezinin yanı sıra polis, gözetleme, ambulans görevleri gibi geniş bir yelpazede çok amaçlı kullanılabilen Bell 430 tipi helikopter satışı Mira Havacılık aracılığıyla yapıldı.

Taraflar arasında yapılan anlaşmada; pazarlama ve sözleşme dokümanlarının hazırlanması, ilgili müşterilere helikopterin fiziki olarak gösterilmesi, sivil havacılık ile gümrük işlemlerinin tamamlanmasından, kargolama dahil olmak üzere her ayrıntı, Mira’nın deneyimli ekibi sayesinde vaktinde ve kusursuz bir şekilde tamamlandı.

Kurulduğu 2015 yılından bu yana 70’den fazla uçak satışı ve 9.000 saatin üzerinde özel uçuş gerçekleştiren Mira, sektörün öncü broker şirketlerinden biri haline gelmiştir. Özel uçak ve helikopterlerin işletme, bakım, satış ve yönetiminde nitelikli ekibi sayesinde uçak satış ve kiralama konusunda bir dünya markası olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Mira Havacılık Uçak Satış Ekibi, tecrübesi ve küresel ağı ile çok yönlü ve kişiselleştirilmiş çözümler ve sorunsuz bir satış sunmaktadır.

Özel jet ve helikopter satın almaksatmak veya kiralamak için lütfen Mira Havacılık ile iletişime geçiniz.