Skip to main content

Mira Havacılık Hawker 850XP Tipi uçak satışını başarıyla tamamladı.

Bir süredir kendisine en uygun uçağı bulmak için çalıştığımız müşterimiz, optimum uçağı bulduğumuz anda harekete geçti. Günümüz kullanılmış uçak piyasasındaki hareketliliğin sonucu olarak azalan satılık uçaklar arasında uygun uçak bulunduğu anda harekete geçmenin, satıcı ve alıcının sorumluluklarını sözleşmeye uygun şekilde yerine getirmelerinin önemi, sorunsuz bir devir ile bir kez daha ispatlanmış oldu.

Ankara merkezli olan Mira Havacılık; İstanbul, Cenevre’de ofisleri bulunan, uçak satış ve kiralama hizmeti sunan bir broker şirketidir. Mira, yaptığı 40’dan fazla uçak satışı ve 7000 saatin üzerinde gerçekleştirdiği özel uçuşlarıyla kurulduğu 2015 yılından bu yana her yıl cirosunu iki katına çıkarmıştır. Özel uçak ve helikopterlerin işletme, bakım, satış ve yönetiminde deneyimli, nitelikli ekibi sayesinde alanının en büyük uçak satış ve kiralama şirketi haline gelmiştir.

Yeni özel bir jet satın almak, mevcut uçağınızı satmak veya özel uçuş ihtiyaçlarınızı karşılamak için Mira olarak buradayız!